مرکز خرید مرکاتو

📅 بروزرسانی : 1397/08/21 بازدید : 104
شهر دبی واقع در کشور امارات، یکی از شهر های مدرن و توریستی در این کشور به حساب می آید. شهر دبی در سال های اخیر مود توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. سالانه میلیون ها گردشگر برای تفریح و بازدید از دبی به کشور امارات سفر می کنند. در این شهر مراکز خرید بسیاری برای علاقمندان به خرید تاسیس شده است، یکی از مراکز خرید مناسب در این شهر، مرکز خرید مرکاتو می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی مرکز خرید مرکاتو بپردازیم.
مرکز خرید مرکاتو در سال 2002 میلادی در منطقه ای به نام جمیرا در شهر دبی افتتاح شده است. مساحت این مرکز خرید در حدود 22 هزار متر مربع بوده و در محلی به مساحت 60 هراز متر مربع ساخته شده است، هزینه ساخت این مجموعه عظیم بیش از 120 میلیون درهم می باشد. ساختمان این مرکز خرید طراحی بسیار زیبایی داشته و در ساخت آن از معماری دوران رنسانس اروپا الهام گرفته شده است. ظاهر این مرکز خرید مانند شهری مدیترانه ای در ایتالیا و اسپانیا به نظر می آید. گشت و گذار در این مرکز خرید برای گردشگران تور دبی مانند قدم زدن در شهر ونیز می باشد. همچنین جالب است بدانید که نام این مرکز خرید کلمه ای ایتالیایی به معنای بازار می باشد. معماری این مرکز خرید توسط شخصی ایتالیایی به نام Daniele Morelli انجام شده است.
در مرکز خرید مرکاتو بیش از 120 فروشگاه فعالیت دارند، گردشگران تور امارات می توانند اجناس مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از این مرکز خرید تهیه کنند. در این مرکز خرید برند های مطرح بین المللی مانند ویرجین مگااستور، لارا اشلی هوم و اسپینیز حضور دارند. از اماکانات موجود در این مرکز خرید می توان به سالن سینما، رستوران، کافی شاپ و بخش های سرگرمی اشاره کرد. این مرکز خرید دارای 7 سالن سینما با ظرفیتی در حدود 1400 نفر می باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/shoppingCenter-full-information/13205-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%88

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به مرکز خرید مرکاتو