رستوران سزار نایت کلاب

📅 بروزرسانی : 1397/08/14 بازدید : 601
شهر دبی در کشور امارات واقع شده است، این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیاری داشته و به یکی از مقاصد گردشگری مهم در کشور امارات تبدیل شده است. جاذبه های گردشگری این شهر باعث شده سالانه افراد بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر، تور دبی را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر رستوران های بسیاری وجود دارد، از بین رستوران های موجود در دبی رستوران سزار نایت کلاب از محبوبیت بیشتری در بین گردشگران برخوردار می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم به بررسی رستوران سزار نایت کلاب بپردازیم.
رستوران سزار نایت کلاب در یکی از مناطق مناسب شهر دبی قرار گرفته است. طراحی فضای داخلی این رستوران بسیار زیبا و لوکس می باشد. به طور کلی می توان این رستوران را یک رستوران روسی دانست. در طراحی فضای داخلی این رستوران ار رنگ های بسیاری استفاده شده است، همچنین فضای داخلی آن بسیار بزرگ بوده و میز و صندلی های بسیاری برای نشستن گردشگران تور دبی دارد. نورپردازی های بسیار زیبای این رستوران زیبایی آن را دو چندان کرده است. این رستوران در طبقه زیرین هتل Capitol Hotel قرار گرفته است. رستوران سزار نایت کلاب غذا ها و نوشیدنی های خوش طعم و باکیفیت بین المللی را در سه وعده برای گردشگران تور امارات سرو می کند، منو این رستوران شامل غذا های بسیار متنوعی می شود. در این رستوران جشن های شبانه و مجالس بسیاری همراه با سرو نوشیدنی های بین المللی، برگزار می شود. در طول شب در این رستوران موسیقی زنده اجرا می شود. همین امر سبب محبوبیت هرچه بیشتر این مکان در بین گردشگران تور دبی شده است. برای مراجعه به این رستوران بهتر است از قبل میز خود را رزرو کنید. ساعت کاری رستوران سزار از 7 صبح تا ساعت 3 صبح روز بعد می باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13222-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%A8

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به رستوران سزار نایت کلاب