رستوران صدف دبی

📅 بروزرسانی : 1397/06/01 بازدید : 673

سالانه هزاران گردشگر ایرانی به دبی سفر می کنند و اکثر آن ها قصد دارند تا در رستوران های ایرانی دبی بهترین غذاهای ایرانی را میل کنند. رستوران صدف دبی یکی از بهترین گزینه ها برای این دسته از گردشگران تور دبی می باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با رستوران صدف دبی بیشتر آشنا شوید.
دبی یکی از لوکس ترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که به لطف زندگی لوکس و اشرافی مردمانش، جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی که در دنیا نظیر ندارد، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. بخش قابل توجهی از گردشگران دبی را ایرانیان تشکیل می دهند که به موجب آن در این شهر رستوران ها و کافه های ایرانی زیادی را می توان مشاهده کرد. بیش از 10 هزار رستوران در دبی وجود دارد که رستوران صدف دبی جزء هزار رستوران برتر این شهر می باشد.
رستوران صدف دبی در خیابان الرقه دبی واقع شده که به موجب آن، گردشگران تور دبی در هر نقطه ای از شهر که باشند دسترسی راحتی به رستوران دارند. رستوران صدف محیطی به سبک رستوران های ایرانی دارد و گردشگران هنگام ورود به رستوران به دکوراسیونی ایرانی مواجه شده و بر روی دیوار های رستوران تصاویری از کوروش کبیر را مشاهده می کنند.
رستوران صدف دبی تنوعی از غذاهای ایرانی را سرو می کند که یکی از دلایل محبوب شدن رستوران، کیفیت بالای غذاها می باشد. گردشگران تور دبی هنگام سفارش غذا با 3 نوع منو مواجه می شوند. منوی پیش غذای رستوران در کنار غذاهایی مانند سیب زمینی، نان سیر و غیره، انواع سالاد، سوپ، آش و غیره هم دارد. منوی غذای اصلی رستوران تنوعی از غذاهای ایرانی برنجی و غیر برنجی مانند دیزی را شامل می شود. همچنین گردشگران تور دبی در منوی دسر رستوران صدف می توانند انواع دسر های ایرانی مانند شله زرد و غیره را مشاهده کنند.
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13203-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B5%D8%AF%D9%81-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به رستوران صدف دبی