رستوران ایزون

📅 بروزرسانی : 1397/02/01 بازدید : 91
شهر دبی سالانه میزبان تعداد زیادی از توریست های دنیا می باشد و خدمات رفاهی ‏گردشگری نظیر انواع هتل ها، کافه ها و رستوران ها را در خود جای داده است. در این ‏مقاله قصد داریم رستوران ایزون (‏Eauzone‏)‏‎ ‎که یکی از بهترین رستوران های شهر زیبا و ‏توریستی دبی می باشد را معرفی کنیم. 
ایزون (‏Eauzone‏) رستورانی بسیار شیک و مدرن می باشد که در منطقه رویال میریج ‏‏(‏Royal Mirage‏) شهر دبی واقع شده است و از محبوبیت زیادی در میان مردم و ‏گردشگران شهر دبی برخوردار است. 
در منوی رستوران ایزون (‏Eauzone‏) انواع غذا های آسیایی به چشم می خورد و غذا ‏هایی که در این رستوران سرو می شوند همگی بسیار خوش طعم و با کیفیت هستند ‏اگر قصد سفر با تور دبی را دارید خوردن یک وعده غذایی را در این رستوران لوکس را ‏فراموش نکنید.  
در مقابل ساختمان رستوران ایزون (‏Eauzone‏) استخری وجود دارد که از میان آن راه ‏رویی برای رسیدن به رستوران تعبیه شده که نمایی زیبا به رستوران بخشده است ‏همچنین معماری داخلی و فضای این رستوران به گونه ای است که نظر هر بیننده ای را ‏به خود جلب کرده و حس آرامش را به گردشگران تور دبی القا می کند. نکته جالب توجه ‏در رابطه با رستوران ایزون (‏Eauzone‏) رفتار حرفه ای و مودبانه پرسنل و همچنین تسلط ‏آن ها به زبان انگلیسی می باشد. به طور کلی رستوران ایزون (‏Eauzone‏) با دارا بودن ‏فضای بسیار زیبا و رویایی، پرسنل حرفه ای و مسلط و همچنین غذا های بسیار لذیذ ‏توانسته تا حد بسیار زیادی رضایت گردشگران تور دبی را جلب کند و اغلب آن ها صرف ‏غذا در این رستوران را پیشنهاد می کنند. همچنین لازم به ذکر است با توجه به کیفیت ‏بالای غذا ها همچنین خدمات این رستوران لوکس باید انتظار منویی گران قیمت را ‏داشته باشید.‏
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13170-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%88%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به رستوران ایزون