رستوران فیش هات

📅 بروزرسانی : 1396/11/24 بازدید : 105
دبی پایتخت امارات متحده عربی به عنوان یک شهر توریستی و گران قیمت شناخته می شود. اگر شما نیز فکر می کنید این شهر بسیار گران است با لحظه آخر همراه شوید تا رستوران فیش هات را که رستورانی ارزان و مقرون به صرفه است به شما معرفی کنیم.
رستوران فیش هات یکی از رستوران های نسبتاٌ ارزان شهر دبی می باشد. همانگونه که از نامش پیدا است فیش هات رستورانی دریایی می باشد و مسافران تور دبی می توانند انواع مختلف غذاهای دریایی را در رستوران فیش هات نوش جان کنند. غذاهایی مانند فیش اند چیپس،حموص، ماهی مالاباری، ماهی محلی، ماهی کفال، خوراک شاه ماهی، خوراک ماهی خال خالی، ماهی اسپایسی، خرچنگ، اختاپوس و غیره در منوی این رستوران به چشم می خورد.
مواد غذایی این رستوران دارای برچسب حلال می باشند و این امر باعث شده تا گردشگران مسلمان تور دبی هم بتوانند در رستوران فیش هات غذا میل کنند. در این رستوران علاوه بر غذا های دریایی انواع سالاد هم سرو می شود و گردشگران تور دبی هم می توانند برای صرف غذا به رستوران مراجعه کنند و هم می توانند به صورت تلفنی غذای خود را سفارش داده و در هتل میل کنند. همچنین لازم به ذکر است.مدیر رستوران فیش هات مدعی است که برای بالا بردن کیفیت و بهبود طعم غذاهایش از هیچ ماده شیمیایی و افزودنی مصنوعی استفاده نمیکند بلکه تمام مواد طعم دهنده و ادویه جات سنتی می باشند. کیفیت و سلامت غذا ها، فضای صمیمی ودوستانه فیش هات، رفتار حرفه ای و مودبانه پرسنل همچنین منوی ارزان این رستوران باعث شده تا فیش هات به یکی از رستوران های محبوب دبی تبدیل شود. این رستوران در عود متا و نزدیک به میدان لمسی (پشت مرکز خرید کاریشما) واقع شده است. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور دبی برایتان مفید واقع شود.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13158-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%A7%D8%AA

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به رستوران فیش هات