رستوران کارا

📅 بروزرسانی : 1396/07/18 بازدید : 183

یکی از مکان هایی که برای گردشگران دارای اهمیت بالایی بوده رستوران ها هستند که کیفیت و دکور بسیار مهم می باشد، رستوران کارا جزو یکی از بهترین رستوران ها بوده که در خیابان شیخ زاید دبی قرار دارد. شهر دبی که از دیرباز مقصد تفریحاتی توریست های زیادی به خصوص ایرانی بوده در حال تلاش است تا صنعت گردشگری خود را توسعه دهد و رستوران ها نقش بسزایی در این پیشرفت روز افزون دارند. در این شهر نسبتا بزرگ رستوران های لوکس و مدرن فراوانی جای گرفته که توجه اکثر گردشگران تور دبی را به خود جلب می کنند و رستوران کارا را می توان جزو یکی از این رستوران ها نامید. 

نام این رستوران به معنای چهره بوده که به دلیل علاقه مالک رستوران به چهرهای دراماتیک انسانی و هنرهای تجسمی این نام را به رستوران داده اند. همانطوذ که از نام آن پیداست دکوراسیون داخلی آن از تابلو های نقاشی و گرافیکی پوشیده شده و بیشتر در دکور از چوب و سنگ های تزئینی استفاده شده است. میز و صندلی های متفاوتی داشته که نسبت به سلیقه و راحتی مشتریان می توان محل مورد نظر را انتخاب کرد که شامل مبل های بزرگ تشکی، صندلی های مدرن، صندلی های بلند، صندلی های چوبی می باشند. اکنون می خواهیم به شرح منوی متنوع و رنگارنگ رستوران کارا بپردازیم.

به دلیل وسعت رستوران کارا تمام دسرها و پیش غذاها به صورت سلف سرویس بوده و می توان به دلخواه و نسبت به نوع ذاعقه انتخاب کرد. غذاهای اصلی رستوران کارا شامل غذاهای چینی، ژاپنی، آسیایی، اروپایی و همچنین منوی ویژه وجترین که مخصوص گیاه خواران می باشد. برای وعده صبحانه نیز منوی دیگری در نظر گرفته شده که شامل بشقاب های مخصوص با محتویات متفاوت می باشد. رستوران کارا در وعده های صبحانه و نهار در هفت روز هفته از ساعت 7 صبح الی 11 برای وعده صبحانه و ساعت 12 الی 15 بعنوان وعده نهار و همچنین روزهای پنجشنبه از ساعت 19 الی 23 شب برای وعده شام آماده پذیرایی از مشتریان عزیز و گردشگران گرامی تور دبی می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/11127-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به رستوران کارا