دلایل انتخاب تور آنتالیا

📅 بروزرسانی : 1401/05/01 بازدید : 624
 
 
1. مراکز خرید آنتالیا :
مسافران عزیزی که علاقه مند به خرید هستند به هیچ عنوان مراکز خرید آنتالیا را از دست ندهند ، مراکز خرید در آنتالیا یکی از دلایل انتخاب تور آنتالیا می باشد که گردشگران زیادی در طول سفر خود را سرگرم خرید و گشت و گذار در مراکز خرید آنتالیا می کنند. مراکز خرید در آنتالیا بسیار وسیع و انواه پوشاک با برند های ترکی و بین المللی را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان خود عرضه می کنند در این میان به چند تا از بهترین مراکز خرید آنتالیا به نام های مرکز خرید دپو آنتالیا ، مرکز خرید ترا سیتی آنتالیا ، مرکز خرید لاورا آنتالیا و مرکز خرید شی آنتالیا  نیز اشاره کرد.
 
 
2. پارک های آبی آنتالیا :
شهر آنتالیا پر از تفریحات آبی آنتالیا متنوع و مهیج می باشد که در این میان پارک های آبی آنتالیا را یکی از مهم ترین دلایل انتخاب تور آنتالیا معرفی کرد.از معروف ترین پارک های آبی آنتالیا می توان به پارک آبی دیدمان آنتالیا و پارک آکوالند آنتالیا نیز اشاره کرد.این پارک ها با مجهز ترین سیستم های تفریحی ساخته شده است که در آن انواع سرسره ها و وسایل بازی به روز قرار داده شده که امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحات آنتالیا تبدیل گردیده است.
 
 
3. تور های تفریحی آنتالیا :
تفریحات در آنتالیا به قدر زیاد است که ممکن هست برای تجربه ی همه ی آن ها زمان کم بیاورید همه ی این تفریحات باعث شده سالانه گردشگران زیادی به این شهر توریستی سفر کنند.از تور های تفریحی آنتالیا می توان به جیپ سافاری آنتالیا ، کواد سافاری در آنتالیا ، قایق سواری در رودخانه وحشی ،تور کشتی آنتالیا ، میکرو لایت آنتالیا ، چتربازی در آنتالیا و تور غواصی در آنتالیا اشاره کرد.
 
 
4. سواحل آنتالیا :
آنتالیا یکی از شهر های مدیترانه ای زیبای ترکیه می باشد که در تمام جهان شهرت بسیاری دارد که یکی از دلایل انتخاب تور آنتالیا به شمار می رود.بیش تر سواحل آنتالیا دارای پرچم آبی هستند که نشان دهنده ی استاندارد بودن سواحل این شهر می باشد.سواحل معروف آنتالیا ساحل لارا آنتالیا ، ساحل غربی آنتالیا ، ساحل شرقی آنتالیا ، ساحل کنیالتی آنتالیا و سواحل تکیروا آنتالیا نام دارد.
 
 
5. جاذبه های دیدنی آنتالیا :
آنتالیا علاوه بر سواحل ، تفریحات آبی و تور های تفریحی دارای جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی می باشد که با بازدید از این اماکن سفرتان را کامل می کند.جاذبه های دیدنی آنتالیا نظیر برج ساعت آنتالیا ، شهر ماناوگات آنتالیا ، شهر تاریخی آسپندوس آنتالیا ، کسیک مناره آنتالیا ، موزه آتاتورک آنتالیا ، دروازه هادریان آنتالیا ، شهر تاریخی آسپندوس آنتالیا ، شهر پرگا آنتالیا و شهر باستانی الیمپوس آنتالیا نیز است.
 
 
6. هتل های مجلل و لوکس آنتالیا :
یکی از دلایل انتخاب تور آنتالیا وجود هتل های مجلل در این شهر می باشد که همه ی امکانات تفریحی و رفاهی را برای مسافران عزیز فراهم کرده اند.در این میان می توان به هتل های آدم و حوا ، هتل مردان پالاس ، هتل کروانسرای لارا آنتالیا ، هتل تایتانیک آنتالیا ، هتل پورتوبلو آنتالیا نام برد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/news/10087-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به دلایل انتخاب تور آنتالیا