ویزای تحصیلی دبی

📅 بروزرسانی : 1399/09/16 بازدید : 184
سالانه بسیاری از افراد متقضی دریافت ویزای تحصیلی دبی می باشد، به همین جهت قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با ویزای تحصیلی دبی و نحوه دریافت آن،  در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
متقاضیان دریافت ویزای تحصیلی شهر دبی باید پس از دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر مدارک زیر را به سفارت کشور امارات ارائه دهند:
1. کپی رنگی از پاسبورت (توجه داشته باشید که پاسبورت شما باید حداقل 7ماه اعتبار داشته باشد)
2. عکس پاسبورتی
3. فرم های پر شده دانشگاه
4. فیش واریز هزینه های ویزا
5. نامه پذیرش دانشگاه
6. گردش سه ماهه حساب بانکی به عنوان سندی برای تأمین مالی 
7. نتایج آزمایشات پزشکی
خوب است بدانید ویزای تحصیلی دبی برای دوره های 12 ماهه صادر می شود و دانشجویان هر 12 ماه باید نسبت به تمدید این ویزا اقدام نمایند.
متقاضیان دریافت ویزای تحصیلی دبی باید بدانند که صدور این ویزا بین 10 تا 15 روز زمان می برد و پس از دریافت پذیرش دانشگاهی روند دریافت ویزا آغاز می شود.
لازم به ذکر است که تمامی افراد با هر سنی می توانند ویزای تحصیلی امارات را دریافت کنند و از نظر سنی شرایط خاصی وجود ندارد.
توجه داشته باشید که دانشجویانی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی دبی می شوند، می توانند در این شهر مشغول کار شوند.
برای دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر شهر دبی باید تمامی مدارک تحصیلی همراه با ریز نمرات، مدرک آیلتس 6 به بالا یا تافل 90 به بالا به همراه رزومه را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند.
دانشجویان پس از اتمام تحصیلات در شهر دبی می توانند به راحتی می توانند به کشور هایی نظیر آمریکا، انگلیس و کانادا انتقالی گرفته و اقامت کشور های مذکور را دریافت کنند.
پیش از اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی دبی بهتر است برای آشنایی با محیط و دانشگاه های این شهر، با تور دبی سفر کنید.
امیدواریم این مقاله برای کاربران سایت لحظه آخر مفید واقع شود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/Visa-Information-Content/115-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به ویزای تحصیلی دبی