ویزای توریستی امارات

📅 بروزرسانی : 1399/09/16 بازدید : 95

برای ویزای توریستی امارات حضور شخص متقاضی الزامی نمی باشد و مصاحبه ای صورت نمی گیرد، می توانید رسیدگی به امور ویزا را برعهده وکیل یا نماینده خود بگذارید که می بایست تمامی مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشد و به یکی از شرکت های کارگزار تحویل دهد. روادید توریستی کشور امارات متحده عربی به چهار روش صدور می شود: ویزا عادی ، ویزا عادی یک ماهه، ویزا عادی سه ماهه، ویزا نیمه فوری. ویزایی که برای سفرهای چند روزه‌ی گردشی صادر می‌ گردد، عموماً چهارده روزه می باشد. 

صدور ویزای عادی بین سه تا ده روز طول می‌کشد و صدور ویزای اضطراری بیشتر از دو روز زمان نمی‌برد. گاهی بنا بر شرایط خاص- امکان صدور ویزای فوق اضطراری هم وجود دارد که تنها چند ساعت وقت نیاز دارد. هزینه‌ی صدور این ویزاها متغیر می باشد، ویزای عادی تقریبا قیمت 300 هزار تومان هزینه دارد و قیمت ویزاهای فوری و فوق اضطراری باید توسط شرکت صادرکننده و کارگزار تعیین  می شود. باید این را در نظر داشته باشید که ماندن در کشور امارات حتی یک روز بیشتر از مدت اعتبار ویزا به هر دلیلی، خلاف قوانین امارات متحده عربی می باشد و علاوه بر دریافت جریمه‌ی نقدی برای هر روز اقامت بیشتردر امارات، دچار مشکلات قانونی دیگری نیزمی شوید. بانوان زیر سی سال که تنها سفر می‌کنند، ممکن است مجبور به پرداخت مبلغ صد درهم علاوه بر هزینه‌‌ی ویزا باشند، مگر این‌که اجازه‌ی رسمی از محضر خانه با مهر و امزا معتبر از پدر یا همسر خود داشته باشند. 

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی امارات: اسکن صفحه مشخصات گذرنام(پاسپورت) و اسکن از عکس رنگی. مدت دریافت روادید 14 روزه می تواند بین 5 تا 10 روز به طول بیانجامد با این که اداره مهاجرت امارات متحده عربی، دارای کارمندان بسیاری است اما با توجه به نوع بررسی و صلاحدید مسئولین، مدت زمان صدور ویزا برای هر شخص متفاوت است. اداره مهاجرت امارات در روز های جمعه و شنبه تعطیل می باشد و روز پنج شنبه نیز به صورت پاره فعالیت دارند. بنابراین پیشنهاد می کنیم کار های دریافت اخذ ویزای خود را به روز های آخر هفته موکول نکنید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

agency.lahzeakhar.com/Visa-Information-Content/10-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-

امتیاز 5 از 5 | از 200 کاربران به ویزای توریستی امارات