Lahzeakhar.com

تور طبیعت گردی

امتیاز 5 از 5 | از 137

در ادامه صفحه تور طبیعت گردی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای طبیعت گردی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


طبیعت گردی، اکوتوریسم یا بوم گردشگری، نمونه ای از گردشگری می باشد که در این نوع تور ها گردشگران برای دیدار از مناطق طبیعی بکر و دست ‌نخورده ایران و جهان سفر می‌کنند و به تماشای گونه های خاص گیاهان، پرندگان، ماهی‌ها و دیگر جانوران در آن طبیعت می‌پردازند. طبیعت گردی یک مسافرت و دیدار زیست محیطی از مناطق طبیعی نسبتاً دست نخورده می باشد و هدف از این سفر ها لذت بردن و استفاده از مناظر زیبای طبیعت است که در بعضی مواقع ممکن است دارای تأثیرات منفی اندکی باشد که از این تاثیرات منفی می توان به فعال شدن جمعیت های محلی، از بین رفتن مناطق بکر و از بین رفتن گونه های گیاهی و جانوری خاص و غیره اشاره کرد. طبیعت گردی در ایران به نسبت دیگر مناطق جهان آن چنان که باید جا افتاده نیست و یکی از دلایل این امر، دیر شناخته شدن این شاخه از گردشگری می باشد. کشور ایران مناطق و مکان های بکر و دست نخورده ی فراوانی را در خود جای داده که به تازگی آژانس های سعی بر این دارند که گردشگران را با تور طبیعت گردی آشنا سازند.
تور طبیعت گردی، عبارت است از گردش های آبی و ساحلی، کوه نوردی، غار نوردی، بیابان ‌گردی، دامنه‌ نوردی، مردم‌ شناسی، طبیعت‌ درمانی که افراد مختلف با سلایق متفاوت را به خود جذب می کند.
در سایت لحظه آخر می توانید از به روز ترین تور طبیعت گردی مطلع شوید زیرا که سایت لحظه آخر، تمامی تور هایی که توسط آژانس های مختلف برگزار می شود را پوشش می دهد. از تور های طبیعت گردی سایت لحظه آخر ارائه می شود، می توان به تور ماسال، تور کویر، تور های جنگلی و غیره اشاره کرد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است